گروه فنی مهندسی گلشن دُر

شرکت گلشن دُر فعالیت خود را از سال 1378 شروع و در زمینه برق ساختمان اقدام به فعالیت کرده و بعد از چند سال با تشکیل گروه چند نفری فعالیت خود را گسترش داده و در همین رشته ادامه تحصیل دادیم .

پس از گذشت چند سال و فارغ التحصیل تمام گروه در رشته های گرایش برق (قدرت _الترونیک _و IT ) و تعمیر ماشین آلات صنعتی با نام تجاری گلشن نمای صنعت شرکت فنی مهندسی را در سال 1389 به شماره ثبتی 40991به ثبت رساندیم و درانجمن صنفی تانیر، انجمن صنفی شرکت های برق استان عضو شدیم .

پس از گذراندن دوره 1800 ساعته plc در مرکز فنی حرفه ای شماره یک مشهد فعالیت خود را در زمینه plc و اینورتر برنامه نویسی simatc و WIN_CC و کنترل کننده و پوسترموتورهای هتل های اطرف حرم آغاز کرده و با بستن قرارداد با چندین هتل بزرگ که شامل هتل فانوس دریا ( نیروی دریایی سپاه) و هتل بزرگ قصر طلایی و……و نصب سانترال دامنه شرکت را گسترش داده و قرار دادهای بسیاری بسته شد.

تابلوهای برق صنعتی و… اجرایه پروژه سازه نگهبان در اطراف بافت فرسوده حریم رضوی در دست داریم .

به یاری خداوند هم اکنون با تجربه کافی و نیروهای جوان و مجرب و متعهد در رشته سیستم های حفاظتی و امنیتی و دسته درب های اتوماتیک و دریافت پروانه کسب از ((اتحادیه الکترونیک در حال فعالیت و خدمات رسانی به همشهریان خراسان (شمالی) (رضوی )و (جنوبی) هستیم ورزمه خوبی در شهرستان های چناران _قوچان _ گلبهار_ مشهد _ فردوسی _ گناباد _ کاخک _ و شهر زیبای طبس را دارا می باشیم

تیم ما

درباره ما, golshandoor

امین صباغ طبسی
کارشناس برق (قدرت)

متخصص در کلیه امور برق _ تاسیسات برق و مکانیک با بیش از 25 سال سابقه کار